Forum zgorowani Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Wypożyczenie MTB?

Odpowiedz do tematu    Forum zgorowani Strona Główna » Jednym śladem! Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Wypożyczenie MTB?
Autor Wiadomość
Franz
Brązowa "Jaskinia" Bandzioch
Brązowa

Post Wypożyczenie MTB? Odpowiedz z cytatem
Wiem, wiem, co za pomysł, żeby wypożyczać MTB?
Ale myk jest taki, że nie mam zupełnie doświadczenia w jeżdżeniu po górach i nawet nigdy tego nie próbowałem poza jednym weekendem na swoim sypiącym się, starym góralu. Nie powiem, żeby to na mnie jakieś oszałamiające wrażenie zrobiło, ale wtedy raczej więcej było się mocowania ze zrywaniem linek od przerzutek, wymienianiem klocków hamulcowych i walki o przetrwanie na rozklekotanym bicyklu.
Ciekaw jestem jak się jeździ po trudnym terenie na przystosowanym terenie, a że nie bardzo skąd mam wziąć rower (no bo przecież nie kupię w ciemno) to zapytanie o wypożyczalnie jakąś.
Najlepiej w okolicach kotliny jeleniogórskiej, choć względnie kłodzka też nie będzie zła.
Jak ktoś coś wie lub ewentualnie ma inny pomysł na wypróbowanie tego typu turystyki to proszę o odpowiedź.

Zdra.
Sro Wrz 24, 2008 20:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Wrz 24, 2008 20:27
Satan
Brązowa

Post Odpowiedz z cytatem
Ja uważam, że rower lepiej kupić i mieć swój. Klekota mogą Ci właśnie dać w wypożyczalni. Warunek jest jeden - musisz użytkować aby koszta zakupu się zwróciły. Jak bęzdziesz jeździł "od wielkiego dzwonu" Laughing , to lepiej faktycznie pokombinować inaczej.

Jak zdecydujesz się na zakup, to musisz jeszcze określić ile mamony chcesz przeznaczyć. Jest wiele for rowerowych, na pewno ktoś Ci coś podpowie.
Od biedy ja też coś doradzę. Swój sprzęt złożyłem sobie sam tzn. w sklepie kupiłem części, ramę itd, a oni mi to wszystko do kupy złożyli. To rozwiązanie wydaje się lepsze niż kupowanie "całego zestawu", choć i to nie jest również złe wyjście.

Sro Wrz 24, 2008 20:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franz
Brązowa

Post Odpowiedz z cytatem
Właśnie w tym mój problem, że nie wiem czy chce się w to jakoś bardziej angażować. Jak mi się spodoba to prędzej czy później pozbieram trochę pieniędzy i kupię własny rower. Tylko na razie zwyczajnie nie wiem czy taka forma aktywności jest dla mnie, więc chcę to jakoś najpierw sprawdzić, by kasa nie poszła w błoto.
Sro Wrz 24, 2008 21:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adminka
Administrator
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
MTB to bardzo delikatny sprzęt. Pewnie można to zrobić [wypożyczyć], ale jakbyś złamał ramę, np ... to będzie to droga impreza Sad

CZYTAJ TATERNIKA!!!
Sro Wrz 24, 2008 22:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franz
Brązowa

Post Odpowiedz z cytatem
A tak samo nie jest z autem, nartami, pokojem hotelowym etc?
Trzeba się liczyć, że coś może się stać. Co nie zmianie faktu, że jakbym rozwalił własny rower to koszty wyszłyby takie same.

Pytam tylko czy znacie jakieś wypożyczalnie w okolicach Jeleniej Góry i nic poza tym. Proste - znacie?
Czw Wrz 25, 2008 14:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Czw Wrz 25, 2008 14:15
Odpowiedz do tematu    Forum zgorowani Strona Główna » Jednym śladem! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: